Radius hoekpoort voor unieke oprit – Duitsland

Voor een klant net over de grens in Duitsland kregen wij de vraag om een oprit af te sluiten met een poort. Wat op het eerste gezicht een eenvoudig verzoek leek, bleek een flinke uitdaging: de oprit liep in een punt toe en de heg stond niet haaks op de andere zijde. Hekwerkbedrijven in de regio zagen geen mogelijkheden, omdat standaard oplossingen zoals een draaipoort, vouwpoort of schuifpoort niet pasten binnen de beschikbare ruimte. Een slimme maatwerkoplossing was daarom noodzakelijk en dat werd uiteraard met beide handen aangepakt!

 

 

Radius hoekpoort als oplossing

Onze oplossing bestond uit een op maat gemaakte railpoort, opgebouwd uit meerdere scharnierende delen. Dankzij deze constructie kon de poort letterlijk “de hoek om”. Deze zogenoemde radius-hoekpoort werd uitgevoerd in dezelfde lamellenstijl als de bestaande poort en zonwering aan de woning, waardoor het geheel perfect aansluit bij het huis.

 

 

Offerte aanvragen voor dit project

Technische uitvoering met hoogwaardige componenten

De poort werd uitgerust met een krachtige Genius-aandrijving, geschikt voor poorten tot 2000 kg. De scharnierdelen zijn van het Italiaanse merk FAC en werden voorzien van gelagerde scharnieren en stalen wielstellen, wat garant staat voor een soepele en duurzame werking. In het midden is een magneetsluiting aangebracht voor extra veiligheid en gebruiksgemak.

Grondwerk en samenwerking met de hovenier

Omdat het perceel sterk oploopt, kon de poort niet zonder aanpassing van het terrein worden geplaatst. In samenwerking met de hovenier zijn er keerwanden geplaatst, waardoor het mogelijk werd om de rail waterpas aan te leggen. Zo kan de poort moeiteloos langs de heg worden geschoven, ondanks de complexe vorm van het terrein.

Poort samenstellen in configurator

Een project waar techniek en design samenkomen

Dit project is een mooi voorbeeld van hoe technische expertise en maatwerk samenkomen om een functionele én visueel aantrekkelijke oplossing te bieden. Waar anderen beperkingen zagen, hebben wij een unieke, duurzame en perfect passende poort gerealiseerd. Zo is de oprit niet alleen afgesloten, maar ook in stijl verbonden met de rest van de woning.

Prijs opvragen
3-5-2026
Aardige mensen, eindresultaat redelijk, laatste contact lachwekkend

Een maatwerk hekwerk besteld. Bij levering stond het hek ongeveer 20 cm op schroeven boven het maaiveld. Ik heb hiervan melding gemaakt en toen was de eerste reactie dat ik zelf even klosjes moest maken en deze moest vullen met beton. Hierop geantwoord dat ik toch wel vond dat die taak bij hun lag, netjes de factuur (-500) euro betaald. Verder maanden niks gehoord, ook geen reactie op mijn laatste mail en toen kreeg ik een aanmaning. Hierop geantwoord dat ik niet tevreden was en dat ik hierover geen bericht meer had ontvangen. Uiteindelijk hebben ze hier goed op gereageerd en is er een vriendelijke man langsgekomen om het op te lossen. Ook aan dit werk zaten wat haken en ogen. Hij had helaas wat te weinig beton mee. Heeft een gedeelte van de klossen laten zitten en het beton begon direct af te brokkelen. Ik heb vervolgens wel de 500 euro netjes overgemaakt maar wel nog een melding gemaakt. Enige antwoord hierop was een duimpje omhoog. Lachwekkend.

-Steven, Pasma
17-4-2026
Wat word je daar ontzettend goed geholpen.

Zijn allemaal zo behulpzaam.
Wat een mooi bedrijf.
We zij zeer tevreden over de geplaatste poort. Zo mooi geworden.

H
-Sonja Otten, Apeldoorn

Wij staan voor u klaar

Benieuwd naar de mogelijkheden? Onze bekwame adviseur Gerjan staat graag voor u klaar om u vrijblijvend te informeren en te adviseren.

Vul het contactformulier in en hij neemt binnen 2 werkdagen contact met u op.

Neem contact op voor vrijblijvend advies